NagrodyLubelską Miss Studentek zostaje……

Odliczamy dni do wielkiej gali. Już 23 maja Ola Szypulska, LMS 2012, przekaże koronę i skończy panowanie wśród pięknych lubelskich studentek. Kto zdobędzie tytuł? Jeszcze nie wiadomo, ale kandydatek na pewno jest 16!

Wiadomo, że tytuł miss to korona, szarfa, zdjęcia, wywiady. No ale trzeba wynagrodzić dziewczynom trud przygotowań i godzin spędzonych na szpilkach! Więc przygotowaliśmy specjalne nagrody, duuuużo nagród.

Ponieważ doceniamy absolutnie WSZYSTKIE finalistki, więc wszystkie dziewczyny otrzymają upominki. A będą to wejściówki do Spa Orkana, stroje kąpielowe oraz rabaty na zakupy od Cubusa, specjalne, upamiętniające LMS 13, bransoletki od Korna, oraz – uwaga – profesjonalne kursy strzeleckie od Shootera, strach się bać…

Najsympatyczniejsza Miss to tytuł przyznawany przez same finalistki. W dniu gali odbywa się specjalne tajne głosowanie, w którym dziewczyny wybierają tą, którą same chcą wyróżnić. Najsympatyczniejsza Miss otrzyma skrzynkę piwa od Perły oraz bony na biżuterię od Korna – będzie sama mogła wybrać swoją nagrodę.

Miss Wellnsess to tytuł, który zostanie przyznany przez przedstawicieli Partnera Strategicznego wyborów, czyli Spa Orkana. Przygotowują oni specjalną nagrodę, tajemnicy nie chcą zdradzić, ma być niespodzianka! No więc czekamy, już niedługo.

Natomiast wiemy jaki prezent otrzyma Miss Miasta Studentów. Oprócz wyżej wymienionych, będą to indywidualne lekcje makijażu u Emilii Wąsik z Em-Art. Miss Miasta Studentów będzie dzięki temu jeszcze piękniejsza!

Miss Foto to taki specjalny tytuł, który przyznaje fotograf, który pracował z dziewczynami podczas całodniowej sesji. Wybierze on dziewczynę, która ma w sobie mityczne „to coś” co sprawia, że aparat ją kocha. A nie każdy to ma. Nagrodą specjalną dla Miss Foto będzie sesja zdjęciowa u nadwornego fotografa Lubelskiej Miss Studentek 2013 – Marcina Suskiego.

Od 9 maja do północy 22/23 maja trwa głosowanie na Miss Internetu. Oddać swój głos i wesprzeć swoją faworytkę może absolutnie każdy kto wyśle choć jeden sms. Nawet nie wspierając swojej ulubienicy na żywo, podczas gali finałowej, można jej pomóc głosując. A nagrody są interesujące – to indywidualna lekcja makijażu i uwaga – lot balonem ufundowany przez Aerolkub Lubelski. Miss Internetu nam dosłownie odfrunie.

Miss Publiczności zostanie wybrana przez zebranych na gali w Centrum Kongresowym UP. Jury  nie ma tu nic do powiedzenia. W przerwie między prezentacjami finalistek zostaną zebrane głosy a następnie skrupulatnie podliczone. Ta, którą wyróżni publiczność, otrzyma skrzynkę piwa od Perły, bon na biżuterię do zrealizowania w Kornie, bieliznę od Brafitmanii, bon na okulary z salonu OPTYQ oraz zniżkę na kurs prawa jazdy w CapitaL.

I i II Vice Miss to już tytuły „koronowane”. Korony przekażą Kamila Farbiszewska, II Vice Miss oraz Magda Suproń, I Vice Miss i finalistka Miss Polski. Obie Vice Miss otrzymają skrzynkę piwa, bony do Korna, bieliznę od Brafitmanii oraz bony na okulary do salonu OPTYQ, trzymiesięczne karnety do Spa Orkana, vouchery do Cubusa, a także stylizacje od Eveline –Style.

I wreszcie tytuł, na który wszyscy będą z niecierpliwością czekali przez cały wieczór – Lubelska Miss Studentek 2013. Będzie to już szósta królowa pięknych studentek, a jak na królową przystało, zostanie obsypana prezentami! Otóż Lubelska Miss Studentek 2013 otrzyma skrzynkę piwa od Perły, bon na biżuterię do Korna, bieliznę od Brafitmanii, bony na okulary od salonu OPTYQ, trzymiesięczny karnet do Spa Orkana, indywidualną lekcję makijażu u Emilii Wąski (Em-Art), vouchery do Cubusa, zniżkę na kurs prawa jazdy w CapitaL, specjalnie uszytą suknię w Eveline-Style Atelier projektu Eweliny Makowskiej oraz wycieczkę do Bułgarii ufundowaną przez Wakacje Travel. Ufff…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress